Демо версія

Версія обмежена за функціоналом
обмежений функціонал
безкоштовно

Пропонуємо познайомитись з програмою Corinth (демоверсія).Найпростіший спосіб завантажити та встановити додаток перед покупкою ліцензії.

Ліцензія на 1 рік

Повний функціонал
4685 грн
4295 грн
Ключ активації програмного забезпечення Corinth на 1 рік для одного користувача без обмежень функціональних можливостей та підтримкою оновлень. Доступні всі навчальні дисципліни.
Замовити

Ліцензія 1 предмет

Заощаджуйте розумно
1495 грн
від 1295 грн

Ключ активації програмного забезпечення Corinth(офлайн) на 1 рік для одного користувача без обмежень функціональних можливостей та підтримкою оновлень. Доступна одна навчальна дисципліна на вибір.

замовити

Безстрокова ліцензія

Повна версія не обмежена часом
для всієї школи
154 995 грн

Ключ активації програмного забезпечення Corinth (офлайн) для 250 користувачів без обмежень функціональних можливостей та підтримкою оновлень. Доступні всі навчальні дисципліни.

замовити

Ліцензія на 1 рік

Повний функціонал
на весь клас
16 995 грн
Ключ активації програмного забезпечення Corinth (онлайн) на 1 рік для 20 користувачів без обмежень функціональних можливостей та підтримкою оновлень. Доступні всі навчальні дисципліни.
Замовити

Ліцензія на 1 рік

Повний функціонал
для всієї школи
29 995 грн

Ключ активації програмного забезпечення Corinth (онлайн) на 1 рік для 400 користувачів без обмежень функціональних можливостей та підтримкою оновлень. Доступні всі навчальні дисципліни.

замовити