Corinth

Інструкція з інсталяції та налаштування візуальної бібліотеки Corinth

Використовуйте контент програмного забезпечення Corinth для візуальної підтримки уроки та створення презентаційних матеріалів у MS Office

1. Відкрийте сайт програми в магазині Microsoft Store.

2. Натисніть кнопку «Отримати додаток» у верхньому лівому куті списку магазину Windows, щоб завантажити Corinth на свій пристрій.

3. Запустіть програму, натиснувши на піктограму Corinth на екрані запуску Windows або в меню «Пуск».

4. Щойно завантажений додаток зараз працює, але його вміст обмежений. Щоб отримати доступ до повного вмісту навчальної програми в Corinth, натисніть кнопку «Отримати повну версію» у верхньому правому куті екрана та введіть свій ліцензійний ключ, який розблокує повний вміст програми. Якщо у вас його немає — перейдіть на сторінку.

5. Після вступу розпочнеться процес активації. Щоб підтвердити свій код, потрібно лише кілька хвилин. Після завершення активації додаток почне завантажувати весь його вміст, який може зайняти до декількох хвилин (залежно від швидкості з’єднання). Вам не доведеться чекати, поки завантаження завершиться, 3D-моделі можна завантажувати та відкривати в будь-якому порядку на основі ваших запитів.

Вітаємо! Тепер ви розблокували повну версію програми Corinth! Для швидшого завантаження натисніть кнопку «Завантажити вміст» у меню користувача. 

1. Натисніть кнопку «Синхронізувати з офісом» у головному меню програми Corinth. З’явиться вікно встановлення додатку.

2. Натисніть кнопку «Встановити» праворуч від вікна встановлення. Це перенесе вас на сторінку надбудови «Corinth Screenshots» в магазині Microsoft.

3. Виберіть продукт Office, для якого потрібно встановити надбудову, натиснувши кнопку «Відкрити в Word / Відкрити в PowerPoint». Обраний продукт MS Office відкриється, і надбудова буде встановлена автоматично.

4. Коли інсталяція буде завершена, на правій бічній панелі обраного продукту MS Office з’явиться «Corinth Screenshots». Тепер вам потрібно синхронізувати продукт MS Office з додатком Corinth.

5. Поверніться до Corinth та натисніть кнопку «Створити» в правій частині вікна інсталяції «Corinth Screenshots», щоб створити код надбудови . Скопіюйте згенерований код та вставте його у вікно коду надбудови на панелі MS Office. Підтвердіть, натиснувши кнопку «Підключити».

6. Якщо ви хочете синхронізувати додаток з іншим продуктом Office (Word, PowerPoint), відкрийте сторінку надбудови в магазині Microsoft і виберіть продукт MS Office, для якого ви хочете встановити надбудову.

Для онлайн-додатку вам знадобиться лише пристрій із постійним підключенням до Інтернету та веб-браузер.

Для офлайн версії Corinth ми рекомендуємо принаймні 4 Гб оперативної пам’яті, жорсткий диск 64 ГБ, GPU, що підтримує DirectX 11 та операційну систему Windows 10 або вище.  Додаток та всі його функції можна використовувати без підключення до Інтернету. Легко можна синхронізувати з Office Word та PowerPoint 2013, 2016, 2019 та 365.

Єдиним винятком є початковий запуск програми, коли потрібне підключення до Інтернету, щоб ви могли активувати додаток за допомогою ліцензійного ключа та завантажити повний вміст.